Jump to content
t17t

Új fórum verzió

Recommended Posts

Sziasztok!

Tetszetős lett az új fórum. Sajnos az új munkahelyem miatt minimális időm van itt lenni - meg filmet nézni is - de tetszik a változás.

• Like 1

Téma megosztása

Hi ! Az  "Olvasatlan tartalom" választható almenüi szinte total english. A régi verzióban zsinórban használtam a "hozzászólások a legutóbbi bejelentkezésem óta" vagy valami hasonlót. Ennek ellenére ebben a verzióban is megtaláltam englisül, de a beállításom nem kerül elmentésre az istennek sem mint korábban. Tudsz ennek érdekében vmit tenni? Mások helyett is kérdezem.

Ja és majdnem elfelejtettem: A hozzászólások listázásakor a típus vagymi (sorozatok, filmek, stb.) jó lenne ha külön színnel lenne megjelenítve a gyors áttekintés érdekében.

• Like 1

Téma megosztása

Köszi az észrevételeidet!

Az elsőhöz egy kicsit nagyobb lélegzetvétel kell, de majd beiktatom valamikor! A másodikat részleteznéd egy kicsit, mire is gondolsz pontosan?

Köszi! ;)

Téma megosztása

Az első: Time period/Since my last visit megjegyzése. A második: Vki témájában itt: 'és ennek a színezése' . Köszi a gyors reakciót.

Amúgy a kinézet és az oldal sebessége kiváló (bár hardware előny miatt nálam ez megszokott). A menük szervezését még tanulom, de meglesz. :P

Téma megosztása

OK, nézem, köszi!

Téma megosztása

Szia

Nem lehetne megjelentetni a nicket az ilyen-olyan jelzések használatakor, hogy értelme is legyen annak használatánál, hogy így tudható legyen, "ki" volt az, aki jelzett általa valamit főképp a megosztó, de a többi tag felé is? Ez a nyomok rá 1-et nicktelenül típus/jelleg, igencsak a jellemtelenség felé hajló viselkedést eredményezi, mintha így sem merné felvállalni a személytelenség ellenére még a nickjét sem az, aki ezt a lehetőséget használja. A like-oklás nem a köszönömöt fejezi ki, hanem azt, hogy tetszik. Mi tetszik? Az, hogy megosztotta? Vagy a megosztott tartalom? OK, lehessen jelezni, de ennek használatával a köszönetemet nem fejezem ki vele, holott, épp ez lenne az illendőség szerint a lényeg.

Őszintén bevallom, épp azért nem használom, mert nem tudom jelezni vele azt, ki(?) vagyok, meg pontosan, mit akarok kifejezni általa, és ezért, értelmetlennek is tartom.

Téma megosztása

1 órával ezelőtt, kulcsosfigura said:

Szia

Nem lehetne megjelentetni a nicket az ilyen-olyan jelzések használatakor, hogy értelme is legyen annak használatánál, hogy így tudható legyen, "ki" volt az, aki jelzett általa valamit főképp a megosztó, de a többi tag felé is? Ez a nyomok rá 1-et nicktelenül típus/jelleg, igencsak a jellemtelenség felé hajló viselkedést eredményezi, mintha így sem merné felvállalni a személytelenség ellenére még a nickjét sem az, aki ezt a lehetőséget használja. A like-oklás nem a köszönömöt fejezi ki, hanem azt, hogy tetszik. Mi tetszik? Az, hogy megosztotta? Vagy a megosztott tartalom? OK, lehessen jelezni, de ennek használatával a köszönetemet nem fejezem ki vele, holott, épp ez lenne az illendőség szerint a lényeg.

Őszintén bevallom, épp azért nem használom, mert nem tudom jelezni vele azt, ki(?) vagyok, meg pontosan, mit akarok kifejezni általa, és ezért, értelmetlennek is tartom.

A poszt jobb alsó sarkában lévő reakciókra gondolsz? Ott kiírja a neveket és a különböző kijelzett, már leadott reakciókra kattintva megmutatja azt is, ki adta az adott reakciót!

Téma megosztása

37 perccel ezelőtt, t17t said:

A poszt jobb alsó sarkában lévő reakciókra gondolsz? Ott kiírja a neveket és a különböző kijelzett, már leadott reakciókra kattintva megmutatja azt is, ki adta az adott reakciót!

Ja, arra gondoltam. Bármelyik kinézetet is használom, egyiknél sem írja ki a nicket vagy nickeket, csak azt, hogy hányan is használták azt az adott véleménynyilvánítási lehetőséget.

Más:

A Szerkesztés funkció jó dolog, de ne lehessen már egy adott idő eltelte után használni azt, pláne akkor, ha arra már írt valaki választ, mert hamisítani lehet vele a tartalmat, ha az nem lett beidézve a válaszadó által! Ha meg bárki ilyet megtenne, azt lapátra tenném a viselkedése miatt!

Miként tudom beállítani azt, hogy a friss hsz-ok közül csak az jelenjen meg téma szerint, ami érdekel, és ne minden újabb poszt?

• Like 1

Téma megosztása

Köszi, hogy jelezted! Elvileg most beállítottam, működnie kell!

Téma megosztása

3 perccel ezelőtt, t17t said:

Köszi, hogy jelezted! Elvileg most beállítottam, működnie kell!

Óhhh, ez gyors volt :) Így már használni fogom.

A Szerkesztés-sel is tudnál valamit csinálni majd, vagy hanyagolod a meglátásomat?

További kellemes napot :)

Téma megosztása

Szerkesztés: Ezt tudtommal nem lehet beállítani, de utánajárok!

Látod-látod! Elsőre csak az első sor volt beírva a hsz-edbe. Most, hogy számonkérted (udvariasan: "hanyagolod?") visszanéztem, s látom, hogy szerkesztetted, s hozzáírtál! ;)

A friss hsz-est pontosítanád? Nem értem, pontosan mire érted? Mikor, hol, hogyan...

Téma megosztása

18 órával ezelőtt, t17t said:

Most, hogy számonkérted (udvariasan: "hanyagolod?")

A friss hsz-est pontosítanád? Nem értem, pontosan mire érted? Mikor, hol, hogyan...

Bocsesz, de nem számonkértem, hanem rákérdeztem, és nem hiszem, hogy durva/erős szóhasználat lett volna a hanyagolod.

Az Olvasatlan tartalom beállítása után érdeklődtem, hogy miként lehet csak azt megjelentetni ilyenkor, ami érdekel.

Téma megosztása

1 órával ezelőtt, kulcsosfigura said:

Bocsesz, de nem számonkértem, hanem rákérdeztem, és nem hiszem, hogy durva/erős szóhasználat lett volna a hanyagolod.

Az Olvasatlan tartalom beállítása után érdeklődtem, hogy miként lehet csak azt megjelentetni ilyenkor, ami érdekel.

Azért is tettem a végére szmájlit! ;)

A fórumokban, amik érdekelnek, rákattintasz a fórum követése gombra - jobb fent -, s az olvasatlan tartalomnál a követésnél, a lenyíló menüben az általam követett terület/tartalom. Valamelyik, még nem próbáltam.

• Thanks 1

Téma megosztása

Szia!

Nem tudom, hogy csak nálam ilyen , de iszonyatosan scrolloz az oldal. Van, hogy másodpercekig meg sem mozdul, majd gyorsan tovább pörög. Ezt csak nekem csinálja?

• Like 1

Téma megosztása

11 perccel ezelőtt, atti69 said:

Szia!

Nem tudom, hogy csak nálam ilyen , de iszonyatosan scrolloz az oldal. Van, hogy másodpercekig meg sem mozdul, majd gyorsan tovább pörög. Ezt csak nekem csinálja?

Elvileg már nem... ;)

• Thanks 1

Téma megosztása

Friss: Halott link áthelyezée almenüre ez a hiba érkezik:

Sorry, there is a problem

Your post must contain a minimum of 25 characters!

Error code: MC/1

•  

• Like 1

Téma megosztása

És most?

Téma megosztása

már működik

de a kép linkjét se ártana lecseréni valami működőre

és egy kukaürítés se ártana, mert már kifele folyik belőle :)

• Like 1

Téma megosztása

Sajna ezeket a beágyazott képeket nem tudom megváltoztatni...

A Halott linkes témák 30 nap múlva törlődnek! Ami bent van, az max. 30 napja került oda!

Téma megosztása

Állandóan Error 502, Error 504 és újabban 524-es hibákkal alig elérhető az oldal.

Tudsz róla?

Téma megosztása

Válaszolok engedelmeddel,mert épp tegnap este láttam t17t válaszát ugyanebben a kérdésben.

igen tudunk róla és dolgozunk a megoldáson.

Téma megosztása

az én kérdésem,az,hogy mért kekk a kuka?terhelést adatforgalmat generál a serveren és a fórum motoron.

Feltöltő kollégág erősitsetek meg benne,hogy könnyebb kitenni új témaként a javitott linkekkel a témát mint kuka turkálóba bojongani :wacko:

Téma megosztása

Spoiler

347ujposztok_bug.png

Ezzel szerintetek mit lehet kezdeni?

Látszik, hogy mit szeretnék látni, mely témákat. De még sem látom az utolsó belépésem óta keletkezett témákat!

Töröltem, újra elkészítettem a kritériumok alapján a keresőt és semmi!

Téma megosztása

Sajna én is nehezen jutok be... Dolgoznak rajta. Elvileg most már megjavult! Legalábbis bízzunk benne...

Alfipapa: A kuka folyamatosan törlődik, 30 nap után az odakerült témákat én törlöm! De ezt most leviszem akkor 1 hétre... Valószínűleg annyi is elég lesz... Többen onnan teszik vissza a témájukat!

Nortek: Sajna ezzel kapcsolatban tanácstalan vagyok... Most, h elvileg megjavultunk, próbáld újra, hátha... De még nézem majd!

Köszi a jelzéseket! ;)

Téma megosztása

Köszönöm, nem változott. :)

Van még a feliratkozás témára email értesítő, azonnali értesítéssel. Ez sem működik.

Pedig felszólítottam többször is: Múkoggy!

Rátok van bízva ez is.

Köszönöm. :)

Téma megosztása

OK, nézem!

Téma megosztása

Sajnálom, dolgoznak rajta az illetékesek... :(

Téma megosztása

Fogalmam sincs! A vezetőség tud róla, csinálják! Türelem... :(

• Like 1

Téma megosztása