Jump to content
Sign in to follow this  
pentium11

Fábián Janka - A rózsalugas (2018)

Recommended Posts

Fábián Janka - A rózsalugas (2018)

2PPFy.jpg

Formátum: mobi | Méret: 0.6MB

Leírás:
Radványi Endre az 1848-49-es szabadságharcot még gyermekfejjel éli meg, és a rá következő, sivár években apa nélkül, az "elveszett nemzedék" tagjaként tengődik a világban. Mikor végre megállapodna Balaton-felvidéki birtokán, és a szerelmet is megtalálná, egy váratlan tragédia hatására újra elveszít mindent, és a hazáját is kénytelen elhagyni.
Hátrahagyott szerelme, Anna kétségek közepette és a nyugodt családi élet reményétől megfosztva próbál boldogulni, mígnem egy szerencsés véletlen következtében befolyásos pártfogókra tesz szert a kiegyezés előtti császári udvarban.
Endre Amerikában próbál új életet kezdeni. Új barátokra talál, és egy új szerelem lehetősége is felcsillan számára, ám ekkor kitör a polgárháború, Észak és Dél ádáz harca, amiből az Egyesült Államokba csak nemrég érkezett emigránsok, köztük Endre sem maradhatnak ki.
Túléli-e Endre a polgárháborút, s elképzelhető-e, hogy Anna és Endre sorsa újra keresztezi egymást?

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.

• Like 1
  • Thanks 7

Téma megosztása

Általam mélyen tisztelt Feltöltők, nálam sokkal okosabb Letöltögetők!

Kérem szépen a segítséget azon dolog megértéséhez, hogy ha valaki csodálatos dolgot tesz közkinccsé csóróbb honfitársai részére (mint például nekem lenne a fenti Fábián Janka könyv), miért van az, hogy olyan oldalt választ, ahonnan fájó szívvel oldalgunk el jópáran, mivel sem a Chrom, sem a Firefox, sem az Explorer böngésző nem nyitja meg. Félre értés ne essék, azt gondolom, mindenki oda tölti fel, ahová szeretné, tisztelet a fáradozásáért, csak megérteni szeretném, hogy az miért jó, ha sokunknak nagy csalódást okoz. Párszor megfogadtam, hogy nem nézek be ebbe a topicba a fentiek miatt, ma nem bírtam ellenállni, meg is lett a szomorú eredménye.

Irigykedek kicsit azokra, akiknek sikerült megszerezniük a könyvet, minden bizonnyal a hiba legnagyobb része bennem van, vagy az ügyetlenségemben.

Maradok tisztelettel: A.

• Haha 1

Téma megosztása

Valami biztonsági beállítás túlbuzgósága a böngészőnek.

Téma megosztása

Datáról, ha ez jobbb......Köszönet az eredeti feltöltőnek......

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.

• Like 2

Téma megosztása

Sziasztok sajnos igazat kell adnom a panaszkodásra mert olyan erőszakosak ezek a tárhelyek hogy muszáj használni valami blokólot  ha mindenképpen leakarom tölteni akkor egy virtuális XP windos zárt rendszerbe szoktam letölteni és onnan kimenteni.

Téma megosztása

Nálam Firefox alatt simán és hiba nélkül lejött 4file-ról. Köszönet érte.

Téma megosztása

Sign in to follow this  

• Jelenleg olvassa   0 members

No registered users viewing this page.